Voorstelling Gronings Vuur ‘Bie Lisa’

Toukomstproject Gronings Vuur reist vijf jaar lang door de provincie Groningen, van gemeente naar gemeente. De nieuwste voorstelling van Gronings Vuur heeft als titel โ€˜Bie Lisa โ€“ Is geluk nog altied hail gewoonโ€™. Bie Lisa is een muzikale komedie voor, door en over de mensen in Midden-Groningen. De voorstelling is te zien op 30 en 31 mei en op 3, 4 en 6 juni in Kielzog, Hoogezand.

Bie Lisa

Samen met inwoners van de gemeente Midden-Groningen maken professionele theatermakers de voorstelling Bie Lisa. Acteurs Roger Goudsmit, Marliz van Til en AyลŸe Oral spelen hierin samen met een groep enthousiaste zangers, muzikanten en spelers uit de regio. De productie is in handen van Kielzog. De voorstelling is gebaseerd op verhalen van mensen in Midden-Groningen.

Het verhaal

Jonge onderneemster Lisa mag haar foodbus โ€˜Bie Lisaโ€™ neerzetten vlakbij een busstation. โ€˜Bie Lisaโ€™ groeit uit tot een bruisende plek waar chauffeurs, monteurs, managers en passagiers pittige discussies aangaan. Maar waar ook liefdes ontluiken en de dichtende chauffeur Charles stof teveel heeft om het allemaal op te schrijven.

Want garagehond Johan wil op avontuur, manager Klarissa zit in haar maag met functioneringsgesprekken, de moeder van stagiair Sterre wil niet dat haar dochter in militaire dienst gaat en een jongerengroep komt herrie schoppen. En niemand die in de gaten heeft dat een rondtrekkende wolf een plekje zoekt om een roedel te beginnen. โ€ฆNee, bie Lisa is geluk nog altied hail gewoon.


Algemene info

Speeldata:

Zaterdag 30 mei, 20.00 uur
Zondag 31 mei, 16.00 uur
Woensdag 3 juni, 20.00 uur
Donderdag 4 juni, 20.00 uur
Zaterdag 6 juni, 20.00 uurย 

Locatie: Kielzog theater, Hoogezand