Subsidie voor bewonersinitiatieven in gemeente Eemsdelta

Woon jij in de gemeente Eemsdelta en heb je een idee voor je eigen buurt of wijk? Goed nieuws, de komende jaren ondersteunt de gemeente nieuwe ideeën vanuit de samenleving. Het geld is voor alle inwoners uit Eemsdelta, die een idee willen uitvoeren om de leefbaarheid in de gemeente te verbeteren.

We roepen alle inwoners op om na te denken over een goed plan om de leefbaarheid in onze gemeente te versterken.

JAN MENNINGA, WETHOUDER GEMEENTE EEMSDELTA

Wethouder Jan Menninga: “In Eemsdelta hebben we al ervaring met initiatieven vanuit de samenleving. Ik verwacht de komende maanden verschillende aanvragen van actieve inwoners. Zij hebben vaak goede ideeën als het gaat om noaberschap, bewegen, een ommetje of bijvoorbeeld een groenplan. We roepen alle inwoners op om na te denken over een goed plan om de leefbaarheid in onze gemeente te versterken. Onze gebiedsregisseurs denken graag mee en helpen inwoners om een plan op te stellen.”

Aanvragen

Wil jij subsidie aanvragen voor jouw idee? Kijk dan op de website van de gemeente voor meer informatie.


Lees meer…